doris

Doris Tuohimaa

Toiminnanjohtaja, hallituksen puheenjohtaja ja perustaja

doris@joulupuu.org

040 867 9805

Puhelinpäivystys arkisin kello 10-19

Viikonloppuisin kello 12-14

Jenni

Jenni Kreivi

Markkinointi- ja viestintävastaava, hallituksen jäsen

jenni@joulupuu.org

040 966 0591

marika

Marika Meri

Markkinointi- ja viestintäasiantuntija, hallituksen jäsen

marika@joulupuu.org

044 242 2118

freestocks-org-487556-unsplash

Karri Takki

Hallituksen jäsen, Keskuspuiston Nuorkauppakamarin edustaja

karri@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Tanja Gardiner

Hallituksen jäsen

tanja@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Janne Vikman

Hallituksen jäsen, Helsingin Nuorkauppakamarin edustaja

janne@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Tiia-Maria Hietala

Hallituksen jäsen, Porin Nuorkauppakamarin edustaja

tiia-maria@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Sanna Niemelä

Hallituksen varajäsen

sanna@joulupuu.org

HUOM! Ethän lähetä meille lahjapyyntöjä, sillä valitettavasti emme pysty auttamaan yksittäisiä lahjantarvitsijoita vaan lahjamme jaetaan yhteistyökumppaneidemme, kuten paikallisen sosiaalitoimen, seurakunnan, lastensuojelun tai neuvolan kautta. He ottavat lahjatoiveet vastaan ja toimittavat tiedon lahjatarpeista meille anonyymisti. Kiitos ymmärryksestä!

Laskutustiedot

Joulupuu ry

Y-tunnus: 3180319-9

Toiminnanjohtaja Doris Tuohimaa

doris@joulupuu.org

 

Ota yhteyttä