doris

Doris Tuohimaa

Toiminnanjohtaja, hallituksen puheenjohtaja ja perustaja

doris@joulupuu.org

040 867 9805

Puhelinpäivystys arkisin kello 10-19

Viikonloppuisin kello 12-14

Jenni

Jenni Kreivi

Markkinointi- ja viestintävastaava, hallituksen jäsen

jenni@joulupuu.org

040 966 0591

marika

Marika Meri

Markkinointi- ja viestintäasiantuntija, hallituksen jäsen

marika@joulupuu.org

044 242 2118

WhatsApp Image 2022-07-05 at 15.19.51

Karri Takki

Hallituksen jäsen, Keskuspuiston Nuorkauppakamarin edustaja

karri@joulupuu.org

IMG_1133

Tanja Gardiner

Hallituksen jäsen

tanja@joulupuu.org

IMG_40553

Janne Vikman

Hallituksen jäsen, Helsingin Nuorkauppakamarin edustaja

janne@joulupuu.org

FB_IMG_1657090092988

Tiia-Maria Hietala

Hallituksen jäsen, Porin Nuorkauppakamarin edustaja

tiia-maria@joulupuu.org

WhatsApp Image 2022-07-09 at 21.00.58

Sanna Niemelä

Hallituksen varajäsen

sanna@joulupuu.org

HUOM! Ethän lähetä meille lahjapyyntöjä, sillä valitettavasti emme pysty auttamaan yksittäisiä lahjantarvitsijoita vaan lahjamme jaetaan yhteistyökumppaneidemme, kuten paikallisen sosiaalitoimen, seurakunnan, lastensuojelun tai neuvolan kautta. He ottavat lahjatoiveet vastaan ja toimittavat tiedon lahjatarpeista meille anonyymisti. Kiitos ymmärryksestä!

Laskutustiedot

Joulupuu ry

Y-tunnus: 3180319-9

Toiminnanjohtaja Doris Tuohimaa

doris@joulupuu.org

 

Ota yhteyttä