freestocks-org-487556-unsplash

Doris Tuohimaa

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

doris@joulupuu.org

0408679805

Puhelinpäivystys arkisin kello 10-19

Viikonloppuisin kello 12-14

freestocks-org-487556-unsplash

Jenni Kreivi

Viestintä- ja markkinointivastaava

jenni@joulupuu.org

0409660591

freestocks-org-487556-unsplash

Henri Haapsamo

Varapuheenjohtaja, Keskuspuiston Nuorkauppakamarin edustaja

henri@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Pauliina Hirviniemi

Hallituksen jäsen, Hämeenlinnan Nuorkauppakamarin edustaja

pauliina@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Elina Happonen

Hallituksen jäsen, Helsingin Nuorkauppakamarin edustaja

elina@joulupuu.org

freestocks-org-487556-unsplash

Danuta Jaakkola

Hallituksen jäsen, Porin Nuorkauppakamarin edustaja

danuta@joulupuu.org

HUOM! Ethän lähetä meille lahjapyyntöjä, sillä valitettavasti emme pysty auttamaan yksittäisiä lahjantarvitsijoita vaan lahjamme jaetaan yhteistyökumppaneidemme, kuten paikallisen sosiaalitoimen, seurakunnan, lastensuojelun tai neuvolan kautta. He ottavat lahjatoiveet vastaan ja toimittavat tiedon lahjatarpeista meille anonyymisti. Kiitos ymmärryksestä!

Laskutustiedot

Joulupuu ry

Y-tunnus: 3180319-9

Hallituksen puheenjohtaja Doris Tuohimaa

doris@joulupuu.org

 

Ota yhteyttä